Архієрейський візит у Баранівське благочиння Житомирської єпархії

15.10.2020

15 жовтня 2020 року, в день пам'яті святих священомученика Киприяна та мучениці Іустини, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав Баранівське благочиння Житомирської єпархії та очолив святкову Божественну літургію у Свято-Успенському храмі селища Глубочок.

Під час служіння Його Високопреосвященству співслужив благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим, настоятель храму протоієрей Василій Северин, а також священослужителі, котрі прибули на святкову молитву.

За богослужінням духовенство та вірні піднесли прохання та сугубу молитву про припинення пандемії у світі. Насамкінець свята Владика звернувся до богомольців із настановчим словом проповіді.