Архієрейський візит у Попільнянське благочиння

06.04.2017

6 квітня 2017 року, у четвер шостої седмиці Великого посту, духовенство Попільнянського благочиння Житомирської єпархії приступили до таїнства покаяння. На загальну сповідь, котру прийняв духівник району протоієрей Олексій Бусько священослужителі зібрались у Свято-Успенському храмі селища Сокільча.

Після звершення таїнства у храмі відбулась Божественна літургія. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис та священики благочиння.

У своєму слові наприкінці молитви архієпископ Никодим привітав собор духовенства із прийняттям таїнства очищення душі від гріха, вірним нагадав що триває піст і попереду Страсна седмиця, яка в очікуванні свята Пасхи є особливою.

Архієрейський візит у Попільнянське благочиння