Архіпастирський візит у Барашівку!

14.01.2015

14 січня 2015 року, свята Православна Церка молитвенно відзначає три великих свята, котрі взаємопов'язані між собою: церковний Новий рік, Обрізання Господа нашого Ісуса Христа, а також шануємо пам'ять взірця віри Господньої, вселенського учителя, святого святителя Василія Великого.

У цей, хоч зимовий, але сонячний день велика радість урочистого святкування та соборної молитви відбулась у селі Барашівка, що неподалік міста Житомира. У місцевому храмі на честь святих першоверховних апостолів Петра і Павла зібралося чимало священства, прихожан та гостей. Усі чекали на приїзд правлячого архієрея, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Задзвеніли дзвони... У воротах храму з'явився Владика. Дорогого гостя радо вітали дітки, піднесли квіти та коровай. У древньому храмі (1849 рік), його Високопреосвященство очолив Божественну літургію святителя Василія Великого. Владиці співслужили окремі священики із міста та району.

На завершення Євхаристичної молитви Владика привітав настоятеля, ієрея Ігоря Дунця, собор священства та богомольців із Новоліттям, побажав помочі Божої та молитвенного ходатайства святого василія великого перед престолом Христовим.

Настоятель храму, отець Ігор в свою чергу висловив слова щирої вдячності архієпископу Никодиму за візит, спільну молитву та архіпастирські настанови.

Владика усіх благословив та роздав кожному іконочки.

Архіпастирський візит у Барашівку