Архіпастирський візит у Вільху.

24.08.2013

24 серпня 2013 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав невеличке село на окраїні Романівського району, під назвою Вільха. Цього сонячного дня Владику радісно зустрічало духовенсво округу та прихожани Свято-Покровського храму селища.

Настоятель парафії, архімандрит Тимофій (Волощенко) у звертальному слові попросив в архієрея святительських молитов та благословіння, після святкової зустрічі архієпископ Никодим очолив Божественну літургію у храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук та священство благочиння.

Чимало діточок, по завершенні основної частини богослужіння причастилися святих Христових Таїн. Насамкінець Владика Никодим привітав присутніх зі святом, подякував за спільне молитовне єднання, наголосив та закликав вірян частіше приходити до храму Божого і не забувати приводити діточок.

Архіпастирський візит у Вільху.