Бердичівський геріатричний пансіонат: готуємо душу до Великодня.

04.05.2013

Бердичівський геріатричний пансіонат: готуємо душу до Великодня.Днями клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук завітав до підопічних Бердичівського геріатричного пансіонату, щоби вони могли приступити до Таїнств Сповіді, Причастя та Соборування.

Священик зустрівся з ними у молитовній кімнаті. «Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, помастивши його єлеєм в Ім'я Господнє, і молитва віри зцілить недужого, і підніме його Господь, а коли він гріхи вчинив, то вони йому простяться…» – такі слова ми знаходимо у соборному посланні Апостола Якова. Мабуть, немає людини, яка б не знала, що таке хвороби. На жаль, ті, котрі мали чудове здоров'я в молоді роки, з часом поступово втрачають його… Але, намагаючись вилікувати тіло, не можна забувати й про душу. Саме для цього у Церкві Христовій існує Таїнство Єлеєосвячення. В ньому Господь прощає людині гріхи, які вона забула визнати у Святому Покаянні, чи ті, котрі ми ще називаємо несвідомими.

Після звершення Таїнства Єлеосвячення зворушені люди щиро дякували протоієрею Роману Натальчуку. За бажанням стареньких, він відвідав малорухомих мешканців закладу в кімнатах, де вони відпочивають, щоби сповідати і причастити їх.

Одинокі люди похилого віку, як ніхто, чекають спілкування та доброго слова. Отець Роман приділив увагу кожному, хто потребує духовної підтримки, і привітав насельників геріатричного пансіонату з наближенням Великодня, побажавши терпіння і смирення, миру та злагоди, взаємоповаги і доброти: «Зустрінемо Світле Христове Воскресіння з почуттям щирої любові до ближнього, чистою вірою в очищення від усього гріховного та духовне оновлення».

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Бердичівський геріатричний пансіонат: готуємо душу до Великодня.