Благочинні Житомирської єпархії привітали Правлячого архієрея із Світлим Христовим Воскресінням. Архієрейське служіння у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі!

02.05.2019

2 травня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої Божественної літургії у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі на Замковій горі.

На богослужіння зібрались отці благочинні єпархії, які у цей день привітали Правлячого архієрея із Світлим Христовим Воскресінням.

Після закінчення літургії присутні на молитві звершили хресний хід навколо собору. Читалось святе Євангеліє та окропляли мирян святою водою. Після закінчення богослужіння митрополит Никодим привітав усіх із святом, подякував отцям благочинним за спільне єднання у Євхаристії.