Благочинний Андрушівського округу відзначив День Ангела

30.05.2014

26 травня, в день памяті перенесення мощей преподобномученика Макарія, архімандрита Овруцького, Канівського, ігумена Пінського, Переяславського чудотворця, відзначив день свого небесного покровителя, благочинний Андрушівського округу і настоятель свято-Покровському храму с. Гальчин, архімандрит Макарій (Гаврилів). Після богослужіння прихожани храму привітали свого настоятеля зі святом побажавши покровительства святого угодника Божого і удостоїтися бути наслідником вічного блаженства по молитвах преподобномученика Макарія.

Після привітань відбулися збори священиків Андрушівського благочиння, на яких благочинний доніс до відома священників ті питання які розглядалися на зборах благочинних. Також був складений графік перебування ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниці» в Андрушівському благочинні.

По ініціативі духовенства благочиння був оголошений збір коштів для воїна Романа, якого госпіталізували до столиці з тяжкими опіками і травмами, які він отримав під час проходження військової служби в Українській Армії, зібрані кошти були передані родині потерпілого.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Благочинний Андрушівського округу відзначив День Ангела.