05.05.2012

Благодійність, це по - християнськи!У Коростишеві пройшла благодійна акція, ініційована добре знаним не тільки у нашому районі гуртом "Капелюх". На сцені районного Будинку культури 24 та 25 березня 2012 року пройшов благодійний концерт, за участі гурту "Капелюх" та завідувачки відділу культури і туризму РДА Олени Хмельової.

Благодійність, це по - християнськи!

Народний аматорський ансамбль народної музики "Капелюх" створений у 1996 році. Склад колективу: керівник - Віталій Мартинюк, Володимир Гайдученко, Олександр Урчик, Георгій та Василь Зелінські. За час свого існування колектив гурту "Капелюх" провів велику творчу роботу по пропаганді української народної пісні. У репертуарі колективу велика кількість українських народних пісень на різноманітну тематику: жартівливих, козацьких, почутих від місцевих жителів, батьків, родичів, знайомих.

Колектив гурту відіграє важливу роль у культурному житті міста та району, швидко завойовує популярність серед жителів району, особливо молоді. За роки свого існування ансамблем проведено багато концертів як в районі так і за його межами. Гурт "Капелюх" є постійним учасником свят та концертів, які проводяться в місті. Колектив постійно працює над новими творами, поповнюючи свій репертуар, вдосконалює виконавчу майстерність.

Благодійність, це по - християнськи!

Зібрані кошти вирішено передати на будівництво нового храму Різдва Пресвятої Богородиці, що нині зводиться в м. Коростишeві. Благодійність, це по - християнськи!З благословіння благочинного Коростишівського округу, архімандрита Якова (Шумова) колектив гурту "Капелюх" оплатив зібраними коштами придбання хреста на центральний купол храму, що будується. Отець Яків від усього серця молитовно подякував за благодійну допомогу.

- Ми з великим задоволенням співали на цих концертах, адже нами керувало бажання творити добро, - говорить учасник гурту, директор районного Будинку культури Георгій Зелінський. - Ми щиро вдячні відділу освіти, дирекціям, педагогічним та учнівським колективам міських шкіл, особливо молоді району, якої на концертах було чимало, які відгукнулись на нашу пропозицію і взяли участь у нинішній благодійній акції.

Самодіяльні артисти не збираються зупинятись на досягнутому, у їхніх планах - проведення благодійних концертів, мета яких - допомогти хворим дітям. А це - по - християнськи! Храни вас Господь!

Прес-служба Коростишівського округу.