Благодійний вечір колядок на Андрушівщині!

20.01.2015

16 січня 2015 року, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград–Волинського, в Андрушівському благочинні, відбувся щорічний благодійний вечір колядок. На вечорі був присутній секретар Житомирської єпархії, архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний Андрушівського округу архім. Макарій (Гаврилів) разом з священиками благочиння, а також благочинний Попільнянського благочиння прот. Петро Лис і Голова міської ради, Бойко Володимир Іванович.

Перед початком вечора зі сцени пролунала Вічна пам'ять в першу чергу нашому земляку, відомому поету, письменнику, композитору заслуженому працівнику Культури – Володимиру Федоровичу Шинкаруку, а також воїнам які загинули в зоні АТО. В благодійному вечорі колядок приймали участь церковні хори Андрушівського благочиння, діти з школи мистецтв, а також хоровий склад Андрушівського Будинку Культури.

Щорічний захід проводиться для оздоровлення дітей сиріт, в першу чергу тих, чиї батьки загинули в зоні АТО, які будуть відправленні в оздоровчі санаторії, де проводяться різні заходи, в яких священики підносять духовний розвиток дитини, проводиться повне обстеження і лікування дітей і багато інших загодів.

Ми повинні підтримувати таких дітей сиріт, тому що вони ті, які позбавленні батьківського тепла і любові, можливо так Господь стукає в наші серця, щоб ми піклувались про них, і в подяу за нашу доброту Господь допоможе нам в наших життєвих негараздах. Значить і для того в світі потрібні такі діти, щоб людина не забувала, що ми всі гості в цьому світі, і коли ми разом думаємо про таких дітей, то ми даємо їм шанс на майбутнє, в якому вони будуть здоровими, щасливими і повноцінно сформованими православними християнинами!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Благодійний вечір колядок на Андрушівщині!