Благодійний захід.

12.03.2015

8. 03. 2015 року в Коростишівському районному Будинку Культури відбувся благодійний концерт, який був організований коростишівським гуртом «Капелюх». Цей гурт неодноразово допомагав в будівництві головного храму міста, а зараз благодійництво гурту було направлене на допомогу пораненим бійцям міста Коростишіва, які повернулися з зони бойових дій на Сході. Народний аматорський ансамбль народної музики "Капелюх" створений у 1996 році. Склад колективу: керівник - Віталій Мартинюк, Володимир Гайдученко, Олександр Урчик, Георгій та Василь Зелінські. За час свого існування колектив гурту "Капелюх" провів велику творчу роботу по збереженню української народної пісні. У репертуарі колективу велика кількість українських народних пісень на різноманітну тематику: жартівливих, козацьких, почутих від місцевих жителів, батьків, родичів, знайомих.

На благодійництво були запрошені духовенство Коростишівського благочиння, керівники міста та району, а також жителі району. Перед виступом протоієреєм Георгієм Боклан, було зачитано лист-звернення благочинного округу архімандрита Іакова (Шумова).

Лист-звернення.

Шановні керівники району та міста, дорогі коростишівці, брати і сестри.

Ми з вами живемо у час великих випробувань для нашого боголюбивого українського народу. Слово Боже стверджує, що біда приходить тоді, коли люди втрачають віру і придають матеріальним цінностям перевагу над цінностями духовними, вічними.

Нам боляче від того, що на теренах нашої молодої держави ллється кров невинних людей, брат іде на брата, зростають агресія і ненависть. Так хочеться щоб Бог явив диво і люди, по слову пророка, перекували мечі на орала. Але диво станеться лише при умові, коли ми всі зрозуміємо, що кожен з нас – це космос у мініатюрі, що примирення з Богом у своїй совісті, підпорядкування себе заповідям Христа-Спасителя і канонам Матері-Церкви поверне нам милість Господа і тоді розсіються всі наші вороги. Свята Церква щоденно (а в нашому Коростишівському Благовіщенському соборі вихідних днів немає) молить Господа Бога за наших воїнів-захисників, за державу і її боголюбивий народ. Ми стараємося посильно допомагати тим, хто попав у біду. Ми висловлюємо вдячність волонтерам, завдяки яким наші воїни мають саме необхідне. І окремо хочеться подякувати дирекції РБК за часту і ефективну організацію благодійних концертів на допомогу нашій армії. І не тільки армії. Вокально-інструментальний гурт «Капелюх» кілька років тому провів благодійний концерт, а на виручені кошти був придбаний один з п’яти хрестів, що увінчують куполи нашого Собору. Неодноразово надавалося приміщення залу та сцени для проведення благодійних різдв’яних концертів на потреби дітей-сиріт. Така взаємна співпраця служить добрим прикладом для інших райцентрів.

Ще раз і раз дякую вірним синам і донькам Матері-Церкви за добрі діла і призиваю на всіх Боже благословення.

Благочинний Коростишівського благочиння архімандрит Іаків (Шумов).

Після благодійного концерту від благочинного Коростишівського округу архімандрита Іакова , гурту «Капелюх» була вручена ікона Воскресіння Христового. Кошти зібрані на благодійному концерті, були передані пораненим бійцям.

Прес-служба Коростишівського благочиння.

Благодійний захід.