Богослужіння у Чуднові.

09.03.2012

Богослужіння у Чуднові.Богослужіння у Чуднові.Пухкий сніжок притрушував землю , легенький мороз щипав щічки дітей та дорослих , хвилювались чесні отці. Прихожани церкви Різдва Пресвятої Богородиці та священство благочиння чекали на свого Владику.

8 березня, в день свята першого та другого обрітення глави Сятого Пророка та Предтечі Господнього Іоана, у місті Чуднові була звершена Свята Божественна Літургія Передосвячених Дарів, яку очолив Преосвященний Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Передувала Богослужінню сповідь окружного духовенства, проведена духівником благочиння. Співслужили Владиці, під зворушливий спів місцевого хору, благочинний, а також священство Чуднівського району.

Богослужіння у Чуднові. Богослужіння у Чуднові.Прихожани тепло молилися в холодному храмі , кожен просив у Бога щось для себе.

Після завершення молитовного спілкування єпископ Никодим вийшов до присутніх із повчальним словом проповіді. У своїй промові Владика наголосив про необхідність посту для кожного:

"Благодатна пора спасіння людського роду, духовного піднесення, прийшла в наші храми, в нашу природу, в наші душі, розум та серця. Богослужіння у Чуднові.Богослужіння у Чуднові.Великий піст - це непроста пора, це пора подвигу, християнського благочестивого життя,пора коли людина відроджує себе для спілкування з Богом. Адже лиш із Ним можливе життя не тільки тут, на землі, а й у вічності."

У цей самий день єпископ Никодим відвідав ще одну парафію Чуднівського округу - храм Покрови Пресвятої Богородиці у с.Будичани. Ця святиня являється величною перлиною та окрасою цього села.

Прес-служба Житомирської єпархії

Візит у храм Покрови Пресвятої Богородиці с.Будичани.Візит у храм Покрови Пресвятої Богородиці с.Будичани.Візит у храм Покрови Пресвятої Богородиці с.Будичани.Візит у храм Покрови Пресвятої Богородиці с.Будичани.Візит у храм Покрови Пресвятої Богородиці с.Будичани.