Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м. Бердичева під час карантину

29.03.2020

Під час карантину, який ввели в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу Covid-19, богослужіння в парафіях Бердичівського благочиння правлять із дотриманням необхідних заходів безпеки. У неділю 29-го березня настоятель Свято-Троїцького храму м. Бердичева протоієрей Михаїл Гоюк звершив Божественну Літургію, яку віруючі слухали, перебуваючи на подвір’ї біля церкви.

У середу, 18-го березня, Священний Синод Української Православної Церкви прийняв рішення щодо церковного життя в умовах поширення коронавірусу Covid-19, наголосивши на необхідності проведення протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України (дезінфекція приміщень, носіння захисних масок, використання одноразового посуду для запивки після Святого Причастя тощо) та введення певних обмежень, зокрема, зменшення кількості одночасно присутніх віруючих у храмах. Православні храми Бердичівського благочиння залишаються відкритими. Люди можуть відвідувати їх невеликими групами – до 10 чоловік.

Під час недільної Божественної Літургії парафіяни Свято-Троїцької церкви м. Бердичева перебували на відкритому повітрі, слухаючи Службу Божу просто неба, розташувавшись на такій відстані одне до одного, як передбачено діючими санітарно-епідеміологічними нормами. Православні молилися за здоров’я рідних та ближніх і подолання коронавірусної інфекції, одужання хворих та підтримку лікарів і медичного персоналу. По середах та п'ятницях служиться Літургія Напередосвячених Дарів…

«Господи Боже наш, услыши ны, грешныя и недостойные рабы Твоя, с высоты святого престола Твоего, благость Твою грехами своими прогневавших и милосердие Твое от себе удаливших…»

Прес-служба Бердичівського благочиння.