Божественна літургія у храмі святого благовірного князя Олександра Невського села Вільнопілля!

15.09.2018

12.09.18р. у день пам’яті благовірного князя Олександра Невського, благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Богдан Бабич очолив Божественну літургію у храмі святого благовірного князя Олександра Невського села Вільнопілля.

Отцю благочинному спів служило духовенство району, а також гості з Андрушівського району та Овруцької єпархії.

Під час богослужіння підносили сугубі молитви за мир та спокій в нашій державі.

Після за причасного вірша настоятель Свято – Михайлівського храму села Роставиця протоієрей Олександр Зельман виголосив проповідь, де розповів про життя святого та його труди.

На закінчення святкування відбувся хресний хід навколо храму, після чого отець Богдан привітав священиків та парафіян зі святом.

Прес-служба Ружинського благочиння.