Божественна Літургія у Свято – Миколаївському храмі смт. Пулини!

12.04.2018

9 квітня 2018 року, у другий день Світлого Христового Воскресіння відбулася святкова Божественна Літургія у Свято – Миколаївському храмі смт. Пулини, яку очолив настоятель храму протоієрей Василій Волосянський.

Церковні дзвони кликали людей на Богослужіння, нагадуючи про Бога і важливість молитви. Церковний дзвін утішає людину і спонукає до молитви, а ще кажуть, має цілющі властивості бо зцілює душу і тіло, й освячує повітря, адже є ознакою «християнської віри».

Під час Літургії підносилась сугуба молитва за мир в Україні.

Багато малих діток приступило до таїнства причастя.

На закінчення Літургії настоятель храму звершив миропомазування.

Після Божественної Літургії відбувся виступ дітей недільної школи, що діє при Свято – Миколаївському храмі.

Діти з усмішкою на обличчі з добрими, сяючими очами дарували настоятелю храму та прихожанам віршовані рядки та пасхальні псалми …

Христос Воскрес! – співає вся природа,
Христо Воскрес! – лунає в небі гімн.
Тож славте Господа, усі народи,
Бо Він достойний честі і псалмів!

В дарунок дітям недільної школи отець Василій Волосянський подарував пасхальні пасочки та солодощі.

Настоятель храму приєднався до привітань недільної школи та побажав прихожанам своєї пастви :

Нехай Світло Воскресіння Христового надає Вам силу перебороти всі труднощі, які випали на Вашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

ХРИСТОС ВОСКРЕС !!!

Прес-служба Пулинського благочиння.