Чесні мощі святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського, відвідали Бердичівське благочиння!

14.01.2018

З благословення Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима 12-го січня о 15:00 духовенство Бердичівського благочиння та парафіяни Свято-Миколаївського собору зустріли чесні мощі святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського.

У день, осяяний світлою різдвяною радістю, віруючі Бердичева і священство округу поспішали до Свято-Миколаївського собору. Сюди прибували мощі святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського. Господь нагородив його за доброчесне життя даром прозорливості та чудотворства, святитель зціляв невиліковні хвороби та одним лише словом виганяв бісів. Його чесні мощі і нині являють чудеса усім, хто з вірою прикладається до них та просить допомоги. Святиня є невичерпним джерелом численних зцілень важкохворих.

«Спиридон Триміфунтський Чудотворець посилає різні дива, – говорить півча Олена Чостківська. – Його називають святим, який ходить, бо коли ченці зранку хочуть відкрити раку з мощами, то ключ не повертається, натомість наступного дня замок відкривається відразу. Святитель увесь час перебуває в дорозі – він поспішає на допомогу тим, хто покличе. Щороку взуття на його ногах замінюють на нове, бо старе зношується і часто має на собі сліди глини, болота або трави…»

У Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева клірик храму протоієрей Зіновій Ромах у співслужінні духовенства звершив молебень. «Святителю отче Спиридоне, моли Бога за нас…».

До святителя Спиридона поспішають за молитовною допомогою старі й малі, багаті і бідні, люди самотні та цілі родини… Він постійно подає поміч: як путівник, як мудрий наставник і як заступник від напастей…

З двадцятого січня протягом дев’яти днів мощі святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського, перебуватимуть в інших храмах Бердичівського благочиння – міських та сільських. Святиню проводжатимуть удень 28-го січня.

Прес-служба Бердичівського благочиння.