«Чесні отці радяться»

26.05.2012

25 травня в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт. Чуднів пройшли чергові збори духовенства під головуванням благочинного Чуднівського округу, протоієрея Андрія Змієвського.

На зборах були розглянуті поточні питання єпархіальної ради благочинних. Також благочинний звернув увагу на дотримання належного порядку біля храмів, було підняте питання про наголошення в проповідях додержання правил поводження на водоймах та в надзвичайних ситуаціях.

З доповіддю про проведену роботу виступив відповідальний у справах паломництва ієрей Володимир Підлісецький. Досвідом проведеної роботи поділився духівник благочиння протоієрей Сергій Морозюк.

Після закінчення зборів отці помолились за здоров’я ієрея Михаїла Мричка, який в даний час тяжко хворіє.

Прес-служба Чуднівського округу.

«Чесні отці радяться»