Чин прощення у кафедральному соборі.

03.03.2014

2 березня 2014 року, у Прощену неділю ввечері, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було відслужено вечірнє богослужіння, після якого відбувся уставний чин прощення.

Чин прощення у кафедральному соборі.Вечірня молитва цього дня особлива, адже храм переодягається у темні кольори, піснеспіви та молитвослів'я співаються особливим постовим наспівом; уся атмосфера людських душ поринає у благодатну пору покаяння та самоочищення.

Головний собор обласного центру переповнився вірянами, усі прийшли аби гідно вступити на поприще святої Чотиридесятниці, простивши та попросивши прощення один в одного. Із постовою напутньою проповіддю до присутніх вийшов правлячий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владика підкреслив важливість щирого та слізного каяття під час святого посту, особливо у нелегкі часи для нашої держави, закликав вірян до любові, єднання проявлення терпіння і смирення.

Після проповіді до архіпастиря по черзі підходили, спочатку духовенство, а потім усі присутні на богослужіні віряни, просили один в одного прощення та отримували благословіння.

Чин прощення у кафедральному соборі.