Чотирнадцятого січня, у день потрійного свята, у храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька» було звершено Божественну Літургію!

16.01.2018

У день свята Обрізання Господнього, вшанування пам’яті Святителя Василія Великого та початку Нового року у храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька», що на території Бердичівської центральної міської лікарні, відправили Божественну Літургію.

Затишний дерев’яний храм був заповнений православним людом. Зібралися і старий, і малий, аби славити Новонароджене Немовля – Господа нашого Ісуса Христа, радіючи Пришестю у світ Сина Божого. Святкове Богослужіння звершив настоятель церкви ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков. До спільної молитви приєднався меценат і фундатор храму – народний депутат України Олександр Ревега. Добрим словом згадують у Божому Домі благодійника, називаючи рідною людиною у великій духовній сім’ї парафії.

Вихованці Недільної школи «Іскринка» на чолі з музичним керівником Галиною Могилевич щедрівками привітали присутніх. Радісні та щирі у своїй дитячій безпосередності, вони співали та віншували: «Слава на небі Богу святому, на землі – спокій роду людському!» Дзвінкі дитячі голоси додали радості всім, хто був на Службі Божій у храмі, віруючі натхненно підспівували: «Ой, радуйся, земле…»

Учні Недільної школи «Іскринка» постійно радують своїми успіхами у навчанні та творчості, у святкові дні вони вітають жителів Бердичева з гарними подіями. Діти здійснюють паломницькі поїздки святими місцями Житомирщини і є дипломантами районного фестивалю духовних піснеспівів «Душі криниці». Юні парафіяни охоче співають у дитячому хорі лікарняного храму.

Настоятель церкви ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков привітав усіх із святом Обрізання Господнього, днем вшанування пам’яті Святителя Василія Великого і з початком Нового року: «Слава Богу за все! Дякуємо Господу за те, що відбувається у житті нашому: за все, що дає і в чому допомагає, за всі благодіяння, щедроти і ласки. З нами Бог, сподівайтеся на Нього, довіртеся Йому, з Божою поміччю ми витримаємо й подолаємо всі випробування. Господь не залишить нас. Миру всім вам, спокою, кріпості духу і здоров’я!»

Священик адресував слова глибокої поваги і сердечної вдячності народному депутату України Олександру Ревезі: «Низький уклін Вам за зведення Дому Божого, за кожною Літургією ми підносимо молитву за всіх жертводавців та будівничих, за Вас, наш шановний помічнику». Народний обранець подякував учням Недільної школи за чудовий спів, а їх батькам – за виховання дітей у дусі православних традицій, вручивши Різдвяно-новорічні подарунки з солодощами: «Зростайте слухняними, розумними і добрими, вам у майбутньому – розбудовувати нашу державу. Миру й спокою вашим рідним, усім сім’ям і нашій рідній Україні!»

Святкове Богослужіння завершилося молебнем на новоліття. З надією на Всесильну допомогу Божу віруючі зверталися до Господа за благословенням на наступний рік, молячись за здоров’я рідних і близьких, підносячи прохання до Всевишнього про дарування милості і любові Божої в прийдешньому.

У перший день нового року землю встелив легкий сніжок, а у небо підносилися Різдвяні піснеспіви, наповнюючи серця тихою радістю і надією на добрі, мирні й щасливі часи…

Прес-служба Бердичівського благочиння.