Чудотворний образ Зимненської ікони Божої Матері перебував на Ружинщині.

15.10.2012

Чудотворний образ Зимненської ікони Божої Матері перебував на Ружинщині.Чудотворний образ Зимненської ікони Божої Матері перебував на Ружинщині.

9-11 жовтня в Ружинському благочинні відбулися радісні події. Цими днями з благословення Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у Ружинському благочинному окрузі перебував образ Заступниці роду християнського - Зимненської ікони Божої Матері.

Спершу чудотворна ікона відвідала Свято-Параскевський храм с. Заріччя. Зустрічали святиню священики на чолі з благочинним округу протоієреєм Михаїлом Маркевичем та парафіяни Ружинщини, які з нетерпінням чекали на прибуття образу Богородиці.

11 жовтня ікона була завезена до Свято-Троїцького храму с.Білилівка. Хоч і перебувала там всього кілька годин, але зібрала в храм значну кількість богомольців, які прийшли вшанувати образ Пресвятої Богородиці.

В дні перебування чудотворного образу Цариці Небесної в храмах Ружинського благочиння був відслужений Акафіст з молебнем перед образом Пречистої Богоматері, після якого парафіяни мали змогу приклонитись до ікони з щирою молитвою та з надією на зцілення – духовне та тілесне.

Пресвята Матір Божа посилає допомогу і втіху всім, хто припадає до Неї з вірою.

Пресвятая Богородице, спаси нас!

Прес-служба Ружинського благочиння.

Чудотворний образ Зимненської ікони Божої Матері перебував на Ружинщині.