Звернення Правлячого архієрея у зв'язку з прийняттям антицерковних законів!

16.05.2017

18 травня 2017 року, у Верховній Раді України запланований розгляд антицерковних законопроектів: проект н.д. В.Єленського, реестраційний № 4128 від 26.02.2016 та проект н.д. О.Петренка, реестраційний № 4511 від 18.10.2016.

Прийняття вищезгаданних законопроектів обмежать права віруючих не тільки Української Православної Церкви та прогнозовано викличуть посилення міжрелігійної ворожнечі, що, вважаемо, є абсолютно неприпустимим особливо у нинішній непростий для України час.

Мусимо констатувати, що під прикриттям правильних слів і гасел планується суттєве згортання конституційних прав громадян, обмеження релігійної діяльності, посилення міжрелігійного протистояння, що матиме абсолютно згубні для країни наслідки.

В зв'язку з цим благословляеться духовенству та мирянам Житомирської єпархії провести цей день в строгому пості та посиленій молитві.

+Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.