День Ангела та 58 річчя від дня народження молитовно відзначив благочинний Ружинського округу!

29.09.2017

19 вересня, в день коли Церква згадує чудо Архістратига Божого Михаїла в Хонех, свій день Ангела та 58 річчя від дня народження молитовно відзначив благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Михаїл Маркевич.

Для того щоб привітати іменинника, на святкову Божественну Літургію зібралися священники Ружинського благочиння та гості з інших благочинь.

Таїнство Євхаристиї очолив сам іменинник, на якому підносились благодарственні прохання, а також було виголошено заупокійну ектинію за батьків які дали життя та виховати в любові до Бога та своїх ближніх.

Під час Богослужіння підносилась сугуба молитва за мир в Україні.

До вірян з повчальним словом звернувся гість з Бердичівського благочиння прот. Михаїл Гоюк, який підкреслив важливість присутності ангела охоронця для людини.

На самий кінець священники разом з парафіянами щиросердечно вітали свого люблячого духовного батька та порадника, з його подвійним святом, бажали міцного здоров'я, сил та терпіння в несінні нелегкого Хреста та многих і благих літ життя.

Прес-служба Ружинського благочиння.