День небесного покровителя.

20.07.2012

19 липня, день вшанування пам’яті християнських мучеників ІІІ-го століття, що постраждали за віру Христову в Римі, став особливим для Новоград-Волинського Троїцького благочиння. Серед святих страждальців значимою постаттю вирізняється мученик Валентин пресвітер, який являється небесним покровителем благочинного Троїцького округу протоієрея Валентина Мороза.

День небесного покровителя.День небесного покровителя.

В зібранні священників, що прибули до кафедрального Свято-Троїцького собору з навколишніх парафій з щирим наміром привітати свого благочинного, відбулась Божественна Літургія, яку очолив сам іменинник. Після відпусту служби, на середині храму пастирі з хором славили величанням угодника Божого мученика Валентина. Отець Валентин, з любов’ю дякуючи присутнім, у своїй промові, як добрий пастир звертав особливу увагу на моральні християнські якості святих мучеників і нагадав присутнім про найвищу мету кожної віруючої людини - пошук Царства Божого і правди Його. Також щирими побажаннями отець Валентин привітав з Днем небесного покровителя й клірика Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрея Валентина Пелешка. День небесного покровителя.День небесного покровителя.Диякон собору Миколай Мізерний зичним голосом виголосив многоліття іменинникам, після чого зі святковими вітаннями від імені священнослужителів округу до благочинного звернувся митрофорний протоієрей Володимир Вантух декламуючи напутні щирі віршовані слова власної творчості.

Трепетним і чуйним став вітальний виступ дитячого колективу недільної школи собору, які ніжними голосочками бажали улюбленому батюшці щедрот Божих. Краса барвистих букетів квіток, подарунків, які дарували клірики, діти і прихожани доповнила торжество радості і любові.

Ввечері того ж дня о.Валентина привітали прихожани парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців, а також активісти від молоді.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

День небесного покровителя.