День пам'яті Казанського образу Богородиці в Новоград-Волинському окрузі.

09.11.2019

Відразу в 2 селах Новоград-Волинського округу по особливому відзначають день Казанського образу Богородиці.

В с.Повчино Божественну літургію очолив благочиний округу прот. Стефан Маркевич. Він же в проповіді окреслив історичні факти і події, які повязанні з почитаєвим образом Богородиці. Вкінці служби настоятель храму ієрей Димитрій Кречко подякував благочинному, священикам на вірянам за спільну молитву.

В с.Івашківка святкову службу очолив настоятель храму з м.Борислав, Львівської області прот.Миколай. Йому співслужили настоятель храму прот.Георгій Миронець та запрощені священики. Зі словом проповіді до вірям звернувся помічник благочинного прот. Сергій Матвійчук. Свято закінчилося загальною трапезою.

Пресс-служба Новоград-Волинського благочиння.