30.05.2012

28 травня закінчилось навчання у воскресній школі що при храмі Св.Ап. Іоанна Богослова с.Голубятин Попільнянського благочиння. Діти не хотіли іти на літні канікули, бо навчання для них Закону Божого є у радість.

Дітки окунулись у святе джерело.

За рік навчання діти вивчили багато нового про Бога і про Церкву Христову. На закінчення навчального року вихованці воскресної школи разом із своїм вихователем протоієреєм Андрієм Гороцюком і за підтримки сільського підприємця Іщук Ольги Миколаївної здійснили паломницьку поїздку на скит Іверскої Ікони Божої Матері (Овруцька єпархія), який знаходиться у лісі де із землі бють два святих джерела із водою наповненою сріблом і зелізом.

Діти спочатку помолились у храмі, а потім із молитвою окунулись у святому істочнику. Повертаючись додому діти були наповненні духовною радістю.

Прес-служба Попільнянського округу.