Допомога мешканцям геріатричного пансіонату

05.11.2014

У дні поминання в храмах звершують заупокійне Богослужіння, люди молитовно згадують померлих рідних і близьких. У такі дні здійснюють вчинки милосердя та добрі справи. У Дмитрівську батьківську поминальну суботу священики Свято-Миколаївського собору передали в Бердичівський геріатричний пансіонат приношення з панахиди.

Є добра християнська традиція: у дні поминання віруючі приносять до храму пожертви в ім’я прощення гріхів спочилих і полегшення стану душ померлих. Їх потім роздають бідним, нужденним та знедоленим. Хліб, який є символом життя, різна випічка, солодощі і фрукти освячуються під час Богослужіння. І ми віримо, що люди, котрі дістали це частування, перед трапезою піднесуть молитву за спочилих.

листопада підопічні геріатричного пансіонату отримали пожертви від прихожан Свято-Миколаївського собору – декілька мішків хлібу.

Прес-служба Бердичівського благочиння

Допомога мешканцям геріатричного пансіонату