Допомога воїнам і переселенцям триває: від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправлено черговий гуманітарний вантаж до Центрального пункту збору

20.05.2022

Триває 83-й день російської збройної агресії проти України. У нелегкий час, коли у нашій країні – жорстока війна, ми згуртувалися в єдиному пориві дати відсіч ворогам і досягти Перемоги. Поки безстрашні воїни захищають нас, ми об’єднуємося та робимо все можливе, щоб підтримати наших оборонців і вимушених переселенців та нужденних, які потребують уваги. Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева не припиняють формувати вантажі з допомогою. Сімнадцятого травня знову відправили чергову партію до Центрального гуманітарного штабу міста.

Священство і віруючі головного храму Бердичівського благочиння продовжують приносити продукти харчування, консервацію та необхідний одяг до пункту збору на території собору. Люди хочуть бути корисними і долучитися до спільної справи. Тож черговий гуманітарний вантаж із провізією та одягом – важливий внесок кожного, який стане в нагоді нашим воїнам і тим, хто постраждав від війни та опинився у складних життєвих умовах…

Нехай на українську землю прийде мир! Нехай Господь береже вас, наші мужні захисники!

Прес-служба Бердичівського благочиння.