03.05.2012

В цей день - гучне загальне свято,
Бо всім відомо: той багатий,
Хто більш добра у серці має
Та іншим людям помагає!

Друга річниця молодіжного клубу.

1 травня «Молодіжний клуб активного покоління «NIKA» відзначив другу річницю своєї діяльності, а також відкриття дитячого ігрового майданчика. Святкове зібрання відбулося на території парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців в м. Новограді-Волинському де постійно відбуваються збори клубу.

В цей сонячний, святковий день підтримати та привітати активістів зі святом прийшли понад сотні гостей: наставник клубу – настоятель парафії Святих Царських мучеників та страстотерпців протоієрей Валентин Мороз, клірики Свято-Троїцького кафедрального собору, вихованці та викладачі недільних шкіл обох парафій, учні школи-інтернату, діти хворі на дитячий церебральний параліч, якими, з благословення владики Никодима опікується Свято-Троїцький кафедральний собор, депутат міської ради О.Захарчук та жителі мікрорайону Дружба.

Друга річниця молодіжного клубу.

Активісти клубу самотужки підготували сценарій свята з віршами, піснями та подарунками для всіх присутніх.

Наставник клубу протоієрей Валентин Мороз привітав активістів зі святом та подарував тенісний стіл. Також о. Валентин сказав, що з появою ігрового майданчика на території церкви з ранку до вечора лунають дитячі голоси, висловив слова вдячності всім, хто брав участь у виготовленні та встановленні конструкцій.

Друга річниця молодіжного клубу.

Ведучі свята від імені всіх активістів і волонтерів клубу «NIKA» звернулися зі словами вдячності до свого наставника: «Любий наш о.Валентин, дякуємо Вам за підтримку, щиросердечну пораду. Дякуємо Господу Богу за те , що подарував нам Вас. Ми дуже раді спілкуванню з вами і бажаємо Вам многії літа» та подарували букет троянд.
Захарчук Олександр, депутат міської ради в привітальному слові сказав: «Вітаю всіх активістів зі святом. Два роки для дитини – це не так багато, але для молодіжного клубу в цей нелегкий час відродження морально - етичного та духовного виховання, то є великий термін. Дай Бог, щоб клуб і надалі діяв, процвітав та творив добро заради інших, а я в свою чергу буду намагатися підтримувати ідеї активістів».
Вихованці з викладачами недільних шкіл, також привітали активістів віршами, піснею та подарували кульки і власноруч випечені кекси.

Друга річниця молодіжного клубу.

Приємно відмітити, що під час свята в ряди клубу прийнято двох активістів: Підлипну Олену (13 років), Савицьку Надію (20 років). Дівчатка пройшли випробуваний термін 3 місяці, прочитали урочисту присягу та отримали від наставника клубу посвідчення активіста та форму.

Перша частина свята закінчилася переглядом фото-фільму створеного активісткою клубу Радчук Діаною та клубною піснею «Даруйте добро» у виконанні всіх активістів.
Гості подякували дітям за організацію свята. Марія Федорівна, мама активістки клубу сказала: «Дякую за ідею створення клубу, за свято, на яке з кожним роком збирається все більше гостей. Раніше нічого подібного у нашому мікрорайоні не було. Я дуже рада, що моя донька є активісткою клубу. Сьогодні я вперше побачила її в ролі ведучої . Незважаючи на те, що їй 16 років вона сором’язлива, але в клубі проявляє себе активно. Дякую».

v

Активісти також подякували всім присутнім за увагу та запросили продовжити свято на лоні природи де на дітей чекали: бутерброди, солодощі, фрукти, гра в футбол та інші спортивні ігри разом зі священнослужителями.

В спекотний, весняний день дітки вдосталь поласували смачним морозивом, цукерками отриманими від щирого серця та турботливих рук протоієрея Валентина Мороза.

Друга річниця молодіжного клубу.

Приємно усвідомлювати, що звичайний вихід на природу зміг залишити феєричні враження в душі дівчини Оленки яка, внаслідок тяжкої хвороби, більшість свого часу проводить в родині або ж на самоті та позбавлена спілкування з однолітками. Вона, згодом зателефонувавши волонтеру клубу сказала: «Мені, сидячи та споглядаючи як бігають інші дітки ставало сумно від думок – розрадою стало спілкування та катання на мопеді з батюшкою».

З настанням сутінок стомлені, але щасливі діти та молодь без особливого бажання залишали галявину та поверталися додому.

Волонтер клубу «NIKA» Ольга КОЖУХОВА.