Другий день Великодня у Попільні.

16.04.2012

Другий день Великодня у Попільні.

16 квітня Пасхальні торжества продовжувались у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні. Як і зазвичай, Богослужіння розпочалося о восьмй годині ранку.

З особливим трепетом цього дня поспішали до церкви вихованці недільної школи – учасники дитячого хору. Під час Літургії з благословення благочинного, протоієрея Петра Лиса, співав в основному дитячий хор. Потім юні прихожани виступили з невеличким концертом. У віршованих рядках вони прославляли воскреслого Господа нашого Іісуса Христа, Богородицю і вітали присутніх з Пасхою.

Другий день Великодня у Попільні.Другий день Великодня у Попільні.

Після Літургії вірячи вийшли на хресний хід навколо храму, на чолі якого поряд із настоятелем теж ішли діти. Цікаво, що деякі дорослі родичі юних прихожан вперше цього дня брали участь у хресному ході. Це дуже символічно, адже з воскресінням Господнім воскресає і віра в душах людей.

Після служби і фотографування з батюшкою, діти за традицією зібрались в церковній хаті. Тут вони христосались з отцем Петром та матушкою Ярославою, пили чай з тортом і в піснеспівах славили Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа.

Прес-служба Попільнянського округу.

Другий день Великодня у Попільні.Другий день Великодня у Попільні.Другий день Великодня у Попільні.Другий день Великодня у Попільні.Другий день Великодня у Попільні.Другий день Великодня у Попільні.Другий день Великодня у Попільні.