Духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на жовтневих зборах!

18.10.2018

З благословення Високопреосвященнійшого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, сімнадцятого жовтня після соборної Божественної Літургії у Свято-Миколаївському соборі відбулися чергові збори духовенства Бердичівського благочиння у приміщенні Недільної школи.
У середу седмиці 21-ї після П’ятидесятниці у головному храмі Бердичева було звершено соборну Божественну Літургію, яку очолив благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков). На Службі Божій зібралися парафіяни і гості міста. Тетяна Майструк приїхала до рідних із Німеччини і зранку прийшла на Богослужіння: піднести молитви за здоров’я своїх дітей і близьких, за мир та спокій на українській землі і поставити свічку за упокій спочилої матері… Молода матір Олена Бенедюк тримала на руках малятко Вероніку. У День Ангела своєї донечки жінка привела її до прийняття Тіла і Крові Христових. До Таїнств Сповіді та Причастя приступили священики благочиння…

Після Богослужіння були проведені збори духовенства під головуванням благочинного Бердичівського округу ієромонаха Варфоломія (Бойкова). Днями, повідомив отець Варфоломій, правлячий архієрей очолив засідання єпархіальної ради, де були обговорені актуальні питання життєдіяльності Церкви. Перебуваючи з візитом у США, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим зустрівся із Першоієрархом, Митрополитом Східно-Американським і Нью-Йоркським Іларіоном. Під час цих відвідин Владика Никодим був відзначений Почесною грамотою та високою церковною нагородою – ювілейним орденом святої преподобномучениці княгині Єлизавети.

На жовтневих зборах духовенства благочиння благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков) повідомив про настанови керуючого Житомирською єпархією Митрополита Никодима і відповів на різні питання священства.

Прес-служба Бердичівського благочиння.