Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева перерахували чергову фінансову допомогу для підтримки Збройних Сил України

23.03.2022

Двадцять другого березня, у вівторок 3-ї седмиці Великого посту, духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева надіслали чергову фінансову допомогу для потреб українських захисників.

Першу частину коштів – 9115 гривень – було перераховано за відповідними реквізитами через АТ «Райффайзен Банк Аваль»  для підтримки Збройних Сил України.

Цього дня відбулася зустріч зі службовцем із логістичного забезпечення ЗСУ. І другу частину фінансової допомоги – 9000 грн – перерахували для потреб Сил територіальної оборони.
Молімося за мир в Україні, за припинення війни, за український народ та наших мужніх захисників, які боронять рідну землю…

Прес-служба Бердичівського благочиння.