ДУХОВЕНСТВО ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ «РЮКЗАЧОК МИЛОСЕРДЯ»

03.09.2017

Храми Пулинського благочиння долучилися до благодійної акції "Рюкзачок милосердя", яку проводить Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та Митрополита Житомирського і Новоград- Волинського Никодима духовенство Пулинського округу прийняло участь у акції «Рюкзачок Милосердя.

1 вересня Свята Церква чествує пам’ять мученика Андрія Стратилата та з ним 2593 мучеників, а також мучеників Тимофія, Агапія та Фекли.

А також 1 вересня, на перший день осені припадає свято Першого Дзвінка, свято – незабутнє… Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край зустрічає День Знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Розквітають посмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх,
Це моя найкраща в світі школа
Зустрічає школярів усіх.
Знову свята радісні хвилини,
Безліч вересневих привітань.
Здрастуй, школо! Ненька-Україна
Нас вітає всіх зі святом знань!

Свято – Вознесенський храм – настоятель протоієрей Василь Волосянський.

Настоятель Свято – Вознесенського храму протоієрей Василь Волосянський прийняв участь у святі Першого Дзвінка в селі Старо - Олександрівка. В присутності директора школи Черниш Олени Володимирівни та присутніх отець Василь привітав школярів Староолександрівської ЗОШ зі святом Першого Дзвінка та подарував рюкзаки зі шкільним приладдям Каплюк Тамілі Миколаївні та Кульбіда Ірині Сергіївні, ученицям 3 та 4 класів, поблагословив на плідний навчальний 2017-2018 рік, а також побажав: досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, першокласникам – ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Щоб гріло сонечко ласкаво.
Щоб Бог Вас в опіці мав.
І Ангел, Ваш охоронитель.
3 плеча Вашого щоб ніколи не злітав.

Директор школи та діти щиро подякувати отцю Василю за незабутній шкільний подарунок, який залишиться в їх пам»яті на довго.

Свято – Михайлівський храм – настоятель протоієрей Василь Гриневич

Настоятель Свято – Михайлівського храму протоієрей Василь Гриневич прийняв участь у святі Першого Дзвінка в селі Соколів. На урочистій лінійці отець Василь привітав школярів, вчителів та батьків зі святом. Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку. Також отець Василь подарував рюкзачки зі шкільним приладдям постійним прихожанам Свято – Михайлівського храму першокласнику Дервану Тихону Андрійовичу та другокласниці Ільченко Єлизаветі Анатоліївні, побажав миру, здоров»я, терпіння в досягненні поставленої мети…

Ангелики маленькі,
Бережіть своє серденько:
Не пустіть гріха до нього,
Щоб не скривдити нікого.
Щоб не стало в серці темно,
Радійте, живіть, та не даремно!

Директор школи Юлія Іванівна Єфімова від імені дітей та від себе особисто подякувала отцю Василю Гриневичу за подарунки для малих школяриків, які будуть їм постійно нагадувати незабутній Перший Дзвінок, та постійну духовну підтримку учнів Соколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Прес-служба Пулинського благочиння.