Духовенство Свято-Миколаївського собору м. Бердичева привітало вихованців школи-інтернату з Різдвяно-новорічними святами!

30.12.2018

В останню неділю грудня духовенство Свято-Миколаївського собору м. Бердичева побувало у КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». Священики і викладачі Недільної школи привітали вихованців закладу з Різдвяно-новорічними святами.

У чарівні зимові дні ми живемо у передчутті чудес. Їх з нетерпінням чекають діти, а особливо – ті, котрі зустрічають свята не в затишній батьківській оселі, а в дитячих будинках та школах-інтернатах. Тридцятого грудня благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), протоієрей Роман Бойков та вчитель Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі Юлія Омельчук зустрілися з вихованцями КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». Початок дружнім стосункам із колективом закладу поклали помічники-меценати з мережі АЗС компанії «БРСМ-Нафта» (засновник Андрій Біба), котрі опікуються дітьми-сиротами та дітьми з інвалідністю і радують їх увагою та святковими подарунками. Вдруге протягом грудня в одній із кімнат школи-інтернату учні разом із вихователями зібралися на годині духовного спілкування. Дівчатка та хлопчики впізнали гостей і привітно віталися з ними. Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) звернувся до юних слухачів із теплими словами: «Раді знову з вами побачитися. Думаю, такі зустрічі триватимуть і надалі й стануть традиційними. Вихованці Недільних шкіл при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева та храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території центральної міської лікарні обов’язково знайдуть час і завітають до вас із концертними програмами. Їм також є чому повчитися у вас. Ваші обдаровані школярі створюють чудові вироби і зможуть влаштувати справжній майстер-клас для відвідувачів!»

Учитель Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі Юлія Омельчук зацікавила дітей розповіддю про Діву Марію, яка виховувалась у благочестивій родині, про явлення до Неї посланого від Бога в місто Назарет Архангела Гавриїла та Народження у печері Богонемовляти, покладеного в ясла: «І першими гостями були не царі і вельможі, а прості пастухи, яким Ангел сповістив про Різдво Христове. У цей час із дарами Царю Світу йшли волхви зі сходу, і чудесна зірка вказала їм шлях до Єрусалиму. Древні мудреці принесли Новонародженому Христу золото, ладан і смирну… Ми славимо Різдво Христа, Який подарував людям надію на спасіння…»

Отець благочинний вручив колективу школи-інтернату ікону Різдва Христового, а заступнику директора з виховної роботи Наталії Грабарчук із нагоди її Дня народження з щирими побажаннями добра передав ікону Покрову Пресвятої Богородиці. Наприкінці зустрічі архімандрит Варфоломій (Бойков) нагадав дітлахам: «За традицією у період Різдвяних свят, що триватиме дванадцять днів і має назву святки, віруючі сповіщають усім колядками про Пришестя в світ Сина Божого. Сподіваємось, що завітаємо до вас після свята Хрещення Господнього і освятимо приміщення школи Йорданською водою».

У кімнаті, де спілкувалися священики з учнями, сяє гірляндами ялинка, прикрашена янголятами, кульками та фігурками звіряток ручної роботи. Вчитель Юлія Омельчук розповіла маленьким друзям дивовижну історію вічнозеленого деревця з Віфлеємською зіркою – символом Різдва. Священики благословили дітей на добрі справи, а школярі, проводжаючи шанованих гостей до порога, бажали їм гарних свят і запрошували навідатися знову.

Прес-служба Бердичівського благочиння.


Раздел: 
Новости Благочиний