Героя та Захисника України, сина священика Житомирської єпархії УПЦ поховали у рідному селі

05.11.2023

5 листопада 2023 року, в Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, у Свято-Георгіївському храмі с. Білилівка, відбулась заупокійна Божественна літургія та чин похорону Захисника України, воїна Івана Михайловича Маркевича.

Іван являється сином священика, клірика Житомирської єпархії УПЦ, настоятеля Свято-Георгіївського храму с. Білилівка, протоієрея Михаїла Маркевича та матінки Людмили.

Воїн Іван не дивлячись на свій молодий вік (29 років) був сержантом у складі третього розвідувального відділення другого розвідувального взводу розвідувальної роти. Загинув героїчно виконуючи свій військовий обовʼязок, захищаючи Україну і її Незалежність.

Чин поховання у співслужінні духовенства звершили два архієреї: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин та митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Віддати останню шану Герою та помолитись за Його безсмертну душу зібрались рідні, друзі, побратими та місцеві жителі.

Вічна пам'ять і Царство Небесне нашому Захиснику воїну Івану!

Пресслужба Житомирської єпархії.