Городниця. Архієпископ Никодим взяв участь у торжествах з нагоди Престольного свята Георгієвської обителі!

06.05.2017

6 травня 2017 року, в день шанування православними християнами великого угодника Божого, святого великомученика і Побідоносця Георгія, своє Престольне торжество відзначає відома в Україні обитель - Свято-Георгієвський чоловічий ставропігійний монастир у Городниці.

З нагоди свята в обителі відбулись урочистості. У святковому богослужінні в головному соборі монастиря взяв участь Керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим. Божественну літургію очолив намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

На свято зібралось доволі багато духовенства, місцевих вірян та чимало паломників із різних куточків України.

Владика Никодим сердечно привітав намісника монастиря, архієпископа Городницького Олександра та братію із великим торжеством, побажав заступництва та молитовного ходатайства перед Творцем від покровителя обителі святого великомученика Георгія Побідоносця.