ГОТУЮТЬСЯ ПУНКТИ НАДАННЯ ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ У МОНАСТИРІ ТА ХРАМІ М. ЖИТОМИРА!

06.03.2022

У Свято-Покровському храмі м. Житомира ( вул. Покровська 98) організовують Пункт надання першої медичної допомоги для військових.

У храмі було проведено навчання та підготовлено спеціалістів, котрі зможуть надати першу медичну допомогу потерпілим. Все це офіційно погоджується із Житомирською міською радою.

В разі необхідної потреби у храмі знаходиться 30 ліжко-місць із крапельницями та потрібні медичні препарати, працюватимуть санітари, лікарі, медсестри. Відповідальний: архімандрит Гавриїл +380962615651

Подібний медичний пункт відкрито також у Житомирському Свято-Анастасіївському жіночому монастирі ( вул. Соснова 13 А) на 20 ліжко-місць.