Храм – символ єднання Церкви Небесної й земної.

15.06.2012

Храм – символ єднання Церкви Небесної й земної.Храм – символ єднання Церкви Небесної й земної.

Прихожани Свято-Димитрівського храму с. Крилівка Ружинського благочинного округу нещодавно молитовно відзначили чотири роки від дня освячення храму.

Божественну літургію очолив протоієрей Володимир Бринзюк. Йому співслужили ієромонах Максим (Осаволюк) та священик Анатолій Колпак.

Храм у Крилівці був відновлений у приміщенні колишнього дитячого садочка. Чин освячення здійснений був у 2008 році. Крок за кроком милістю Божою прихожани підтримують його у належному стані.

У одній зі своїх проповідей Блаженніший Митрополит Володимир сказав: «Ми виховані в православній вірі, але її, як дар Божий, потрібно берегти, зігрівати й примножувати. Однієї віри, без істинно християнського життя, недостатньо, слід показувати свою віру в справах і справами свідчити про свою віру». Берегти і відроджувати православні храми – теж справа християнська. Адже храм – це символ єднання Церкви Небесної і земної. Маємо пам’ятати повчання святого апостола Павла: «Хіба ж не знаєте, що ви храм Божий, і Дух Божий живе у вас? Якщо хто зруйнує храм Божий, того покарає Бог»(1 Кор. 3,16-17). А також маємо шанувати і примножувати залишене нам нашими пращурами, чия віра оберігає нас крізь віки.

Прес-служба Ружинського округу.