Храмове свято в Андрушках.

15.06.2013

13 червня, коли Православна церква святкує Вознесіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа, храмове свято відзначали у Свято-Вознесенському храмі села Андрушки Попільнянського району.

О дев’ятій годині ранку тут читали Акафіст і звершили водосвятний молебень, а по тому розпочалася Божественна Літургія.

Соборне богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Володимир Дикий. Всі бажаючі, серед яких чимало і дітей, змогли причаститись Святих Божественних Таїн. Особливого піднесення і урочистості святу придало те, що співало два хори – верхній, учасниками якого є переважно ветерани, та нижній, до складу якого входять діти і молодь.

Після Літургії відбувся Хресний хід навколо храму. А завершилося свято спільною трапезою.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Храмове свято в Андрушках.