24.05.2012

22 травня 2012 року в день перенесеннямощей Святителя і Чудотворця Миколая в місто Бар відбулося святкове богослужіння в Свято-Миколаївському храмі смт. Червоне. Щороку віряни цього дня збираються до рідної Церкви для святкування храмового свята.

Храмове свято в Червоному.

Святкове богослужіння розпочалось Молебнем з акафістом та освяченням води, Божественну Літургію очолив духівник Андрушівськогоблагочиння, клірик храму прот. Володимир Мудло, у співслужінні священників з окружних парафій та гостей з Київської єпархії. На богослужінні чисельні прихожани та діти причастились Святих Христових Таїн.

Храмове свято в Червоному.

Після богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму, наприкінці якого на паперті храму отець Володимир виголосив проповідь про вшанування пам'яті Святителя Миколая Чудотворця та розповів історію перенесення нетлінних мощей із Мір Лікійських в місто Бар що в Італії.

Також священники та віряни привітали настоятеля храму ієрея Миколая Мудла з днем Ангела та побажали заступництва і духовної підтримки від Небесного Покровителя. Отець Миколай подякував духовенству, прихожанам та гостям за привітання та спільну молитву. Богослужіння завершилось святковою та смачною трапезою.

Прес-служба Андрушівського округу.