Хресту Твоєму покланяємось Владико!!!

05.10.2017

У Старосільцях освятили поклонний Хрест Господній, який нещодавно встановили з нагоди престольного празника Успіння Божої Матері та візиту до нашого села правлячого архієрея дорогого владики Никодима.

Хресний хід від храму до Хреста, який встановлено на в"їзді у село зі сторони Коростишева, планували давно. Вранці дощило. Були переживання невже доведеться переносити освячення. Але ж люди вже налаштувались, приїхали гості. Тому вирішили іти за любої погоди. Відслужили Божественну Літургію, приготували хоругви, хрест, все необхідне, відчинили двері храму - а дощу вже немає. Сама Матір Божа сподорожувала нам і цій ході.

Відтепер видимий знак вірності села Церкві Христовій буде возноситись біля знаку "Старосільці". Поклонний Хрест-оберіг буде згадкою всім вірним про події 2000 давності, які кардинально змінили хід історії людства. На землю прийшов Спаситель.

Вдячний всім тим хто долучився до встановлення та оздоблення Хреста Господнього, а також усім тим хто не злякавшись погоди взяв устасть у хресній ході та освяченні.

Протоієрей Андрій Кобетяк

Хресту Твоєму покланяємось Владико!!!