Христосування в Владикою у кафедральному соборі.

16.04.2012

Христосування в Владикою у кафедральному соборі.

Ввечері, у перший день Пасхи, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира, була звершена святкова Вечірня, яку очолив єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Преосвященний Никодим. Владиці співслужило духовенство храму.Христосування в Владикою у кафедральному соборі.

По завершені Богослужіння, клірики кафедрального собору привітали єпископа Никодима із Світлим Христовим Воскресінням. Також до вітань приєдналися і прихожани храму. Відбулося так зване христосування з Архіпастирем.

Кожний, хто підходив до Владики, отримував солодкий подарунок та Пасхальну крашанку, як символ віри у Воскресіння Христове.

Під час цієї приємної, Великодньої традиції, виступали з святковими привітаннями дітки із недільної школи.

Христосування в Владикою у кафедральному соборі.Христосування в Владикою у кафедральному соборі.Христосування в Владикою у кафедральному соборі.Христосування в Владикою у кафедральному соборі.Христосування в Владикою у кафедральному соборі.Христосування в Владикою у кафедральному соборі.Христосування в Владикою у кафедральному соборі.