Єпископ Никодим привітав архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра із ювілеєм.

20.03.2012
Єпископ Никодим привітав архієпископа  Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра із ювілеєм.Єпископ Никодим привітав архієпископа  Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра із ювілеєм.18 березня, у Хрестопоклонну неділю Великого посту, Преосвященний Никодим єпископ Житомирський і Новоград - Волинський прийняв участь у Святковому Богослужінні, яке відбулося в м.Києві, у Спасо-Преображенському храмі на столичному масиві Теремки - 2.

Цього весняного сонячного дня свій 35-й день народження молитовно відзначив Секретар Предстоятеля УПЦ, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Владиці Олександру співслужили ієрархи Української Православної Церкви: архієпископ Білогородський Миколай, єпископи — Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Городницький Олександр, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Броварський Феодосій, Шепетівський і Славутський Діонісій, Обухівський Іона.

Єпископ Никодим привітав архієпископа  Переяслав-Хмельнцькиого і Вишневського Олександра із ювілеєм.Єпископ Никодим привітав архієпископа  Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра із ювілеєм.По завершенні Літургії був відслужений короткий молебень, після якого єпископ Никодим із теплим словом та від щирого серця привітав іменинника із ювілеєм, побажав духовних та тілесних сил, а також відзначив його плідне архіпастирське служіння на благо Православної Церкви. До привітань Владики Никодима також приєдналися присутні Архієреї та священнослужителі.

Продовженням свята була зустріч із Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Володимиром, якого архіпастирі відвідали у лікарні, де він проходить реабілітацію.

Блаженніший Владика, вітаючи архієпископа Олександра, нагородив його Відзнакою Предстоятеля УПЦ.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ

Єпископ Никодим привітав архієпископа  Переяслав-Хмельницького і Вишневського<br />
Олександра із ювілеєм.