18.02.2012

7 лютого 2012 року, в день пам'яті священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир-Волинського відбулося святкове богослужіння, яке очолив єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.

Цього морозного, зимового дня керуючий Володимир-Волинською єпархією молитовно відзначив День пам’яті свого небесного покровителя.

Розділити духовну радість разом зі своїм собратом і архіпастирем до древньої Волинської кафедри прибули: єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, а також чисельне духовенство з Волині та Поділля.

Під час богослужіння молитовно співав чоловічий хор Свято-Успенської Почаївської лаври.

На завершення Божественної літургії, єпископ Никодим від щирого серця привітав іменинника, відзначивши його плідне архіпастирське служіння на благо Святої Православної Церкви, побажав винуватцю урочистих подій міцності духовних і тілесних сил, а також небесного захисту святого покровителя - священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського.

До теплих привітань Житомирського святителя приєднались місцеві священнослужителі на чолі з губернатором Волині Борисом Климчуком та прості парафіяни.

За інформаційної підтримки прес-служби Володимир-Волинської єпархії

Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.Єпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з Днем тезоіменитства.