22.04.2012

Єпископ Никодим привітав митрополита Нифонта із Днем Ангела.

21 квітня 2012 року, в день пам'яті святителя Нифонта, архієпископа Новгородського, у храмі Всіх святих землі Волинської, що в місті Луцьку, відбулося святкове Богослужіння. В цей суботній день свій День Ангела молитвенно відзначав митрополит Луцький і Волинський Високопреосвященніший Нифонт.

Єпископ Никодим привітав митрополита Нифонта із Днем Ангела.

Щоб привітати Волинського Архіпастиря до міста прибули: митрополит Тернопільськоий і Кременецький Сергій, митрополит Почаївський Володомир, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.

Єпископ Никодим привітав митрополита Нифонта із Днем Ангела.

Велика кількість паломників та прихожан храму прийшли щоб помолитись та привітати свого Архієрея, серед них також представники обласної та міської влади.

Вітаючи, Преосвященніший владика Никодим побажав митрополитові духовних та фізичних сил, міцного здоров'я та Божої милості, а також вручив образ Пресвятої Діви Марії.