Єрусалим. У складі делегації УПЦ Митрополит Никодим перебуває на Святій Землі!

26.04.2019

25 квітня 2019 року, у Великий Четвер ввечері, після перебування на молитві у Києво-Печерській Лаврі, з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у складі делегації від Української Православної Церкви вирушив у місто Єрусалим на зустріч святого Благодатного вогня.

У Велику П'ятницю Владика молився на Царських часах в Троїцькому соборі Руської духовної місії, а також відвідав храм Воскресіння Христового, де помолився на Гробі Господньому.

Також Житомирський архіпастир взяв участь в урочистій зустрічі та спілкуванні із Блаженнішим Феофілом ІІІ Патріархом Єрусалимським і всієї Палестини у патріаршій резиденції.

Ввечері цього ж дня митрополит Никодим разом із делегатами УПЦ звершив вечірнє богослужіння із виносом святої Плащаниці Господньої у Горненському монастирі.