Ікони Божої Матері «Скоропослушниця». Архієрейська літургія у Свято-Іаківлівському храмі м. Житомира!

22.11.2017

22 листопада 2017 року, свята православна Церква молитовно шанує Пресвяту Діву Богородицю в Її чудотворному образі «Скоропослушниця». З нагоди цього свята Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський очолив звершення Божественної літургії у Житомирському Свято-Іаківлівському храмі.

Під час богосужіння Владиці співслужили: духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук), клірики храму, а також священослужителі міського благочиння, які прибули на торжество.

По завершенні літургії митрополит Никодим привітав усіх зі святом та промовив проповідь.