Київ. Архієпископ Никодим взяв участь у богослужінні в день пам'яті прп. Антонія Печерського!

24.07.2017

23 липня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

В цей день чисельні православні віряни, ієрархи УПЦ та архієреї Помісних Православних Церков зібрались у головній святині України аби вшанувати пам'ять великого угодника Божого, засновника чернечого подвигу на теренах нашої держави - святого преподобного Антонія Печерського. Божественну літургію очолив Предстоятель УПЦ, Блаженніший Митрополит Онуфрій.

На завершення богослужіння відбувся хресний хід до Ближніх печер, де була піднесена молитва та величання преподобному Антонію Печерському.

Також цього дня архієпископ Никодим привітав із Днем Ангела та 50-річчям митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.