Київ. Митрополит Никодим взяв участь у літургії та чині поховання архієпископа ІларІя (Шишковського)!

17.03.2018

17 березня 2018 року, у суботу 4-ої седмиці Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у літургії в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Тут, після святої Євхаристії відбулося відспівування спочилого Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, вікарія Київської Митрополії.

Заупокійну літургію та відспівування, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. За богослужінням також молилися митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Гостомельський Тихон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, а також духовенство Лаври та Київської єпархії.

За літургією молилися рідні, близькі та духовні чада архієпископа Іларія.

Спочилого архієрея було поховано на братському кладовищі у скиту Києво-Печерської Лаври на честь Печерської ікони Божої Матері.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ