КИЇВ. Митрополит Никодим взяв участь у святковому освяченні нового храму Києво-Печерської Лаври!

07.12.2021

7 грудня 2021 року, в день пам’яті святої великомучениці Катерини, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковому освяченні нового храму Києво-Печерської Лаври названого в честь преподобного Агапіта Печерського.

Освячення очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Після урочистого дійства Предстоятель у співслужінні Собору архієреїв очолив Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, сонм архієреїв Української Православної Церкви, ієрарх Білоруської Православної Церкви архієпископ Гомельський і Жлобинський Стефан, ієрерах РПЦЗ єпископ Сіетлський Феодосій, духовенство обителі та гості у священному сані.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика привітав усіх із знаковою подією.