Клірики єпархії звершили чин відспівування полковника СБУ, котрий загинув на Сході України.

30.06.2017

30 червня 2017 року, у Житомирському Буднку Офіцерів відбувся чин відспівування полковника СБУ, Юрія Возного, який трагічно загинув під час виконання службових обов'язків в Донецькій області. У Героя, що захищав свою Вітчизну залишилась дружина та трої діток.

З благословіння архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, чин похорону звершили клірики Житомирської єпархії: протоієрей Сергій Грицаюк, протоієрей Володимир Ігнатюк та протоієрей Миколай Синюк. У залі офіцерського приміщення зібрались рідні, близькі і друзі спочилого, представники військових, а також світська влада.

На закінчення чину відспівування протоієрей Сергій звернувся до присутніх із словом, в якому відзначив велику любов до України спочилого Героя, наголосив що Церква постійно та посилено молиться за усіх, хто захищає від ворога нашу державу, а особливі молитви приносить Богові за військових, які поклали своє життя заради життя інших. Ще отець Сергій передав слова співчуття рідним від Керуючого Житомирською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Никодима.