Корнин. Архієрейське богослужіння та сповідь духовенства Попільнянського благочиння!

06.03.2018

6 березня 2018 року, у вівторок третьої седмиці Великого посту митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив архієрейський візит у Попільнянське благочиння Житомирської єпархії. Його Високопреосвященство, після урочистої зустрічі очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Хрестовоздвиженському храмі селища Корнин.

Під час богослужіння Владиці співслужив благочинний району протоієрей Петро Лис, настоятель парафії протоієрей Михаїл Сопець та священослужителі благочиння. Цього дня духовенство округу приступили до загального таїнства сповіді.

Після закінчення літургії митрополит Никодим привітав отців із очищенням серця та святим причастям, вірянам подякував за спільні молитви під час служби. Усім присутнім Владика побажав миру, єдності та Божої допомоги у проходженні посту.